گز پسته ای

خرید گز 28 درصد

0
(0)

خرید گز 28% درصد پسته

گزها بر اساس مغز اجیل استفاده شده، درصد گون و …درصدگذاری میشوند. البته هنگام خرید گز 28 درصد به این نکته توجه کنید که درصدگذاری با توجه به میزان پسته مشخص می‌شود. کیفیت گز به میزان پسته ان بستگی ندارد و بیشتر به نوع شیرین کننده‌ای که در تهیه آن استفاده می‌شود، مانند عسل یا شکر، بستگی دارد. همچنین هر نوع گز چه گز 28% چه سایر گزها رایحه‌ای خاص دارد که می‌تواند گلاب، زعفران یا گل‌گون و غیره باشد و هر کدام طرفداران خود را دارند.

گزها بر چه اساس درصد بندی می‌شوند؟

گزها با توجه به مواد تشکیل دهنده‌ی آنها درصد متفاوتی دارند. بیشترین درصد بندی گز بر اساس مواد تشکیل دهنده ان، شامل شیره انگبین و مغزها می‌شود و درصد گز به معنای عرف میزان استفاده از پسته در تهیه‌ی گز است. بر اساس میزان مغز استفاده شده، درصد گز تعیین می‌شود و مغزهای مختلفی مانند بادام، پسته و ترکیبی از هر دو استفاده می‌شود. برای استفاده از خواص گز، توصیه می‌شود از گزهایی که مغز دارند استفاده کنید.

چرا خرید گز 28% پیشنهاد می‌شود؟

خرید گز 28 درصد

گز‌هایی با ۲۸ درصد پسته، شاهکارهایی هستند که با استفاده از پسته، عسل و گلاب تهیه می‌شوند. پسته در این گزها نه زیاد است نه کم به اصطلاح طعم پسته با گز توازن دارد و بهترین درصد پسته برای گز همان 28% است. برای افرادی که علاقه‌مند به رایحه گلاب، هل و پسته هستند، خرید گز 28 درصد فردوس بهترین گزینه به حساب می‌آیند. همچنین گز می‌تواند با استفاده از انواع مغزیجات مانند بادام درختی، بادام هندی، فندق و گردو نیز تهیه شود و تجربه‌ی جالبی را ارائه می‌دهد، اما هیچ اجیلی به پسته‌ای گز نمی‌رسد.

مطالعه کنید درباره‌  بهترین نوع گز

به عنوان مثال، در سال ۱۳۹۹ تیم گز فردوس فرمول جدیدی برای گز گردویی ارائه کردیم که طعم بی‌نظیری داشت، به خصوص گز گردویی زعفرانی که از خوشمزه‌ترین گز‌های تولید شده، شاهکاری از تیم فردوس بود. با این حال، به دلیل اینکه اکثراً گز را با پسته می‌شناسند، تولید و فروش گز گردویی را به سفارش‌های خاص محدود کردیم و همچنان خرید گز 28 درصد در صدر است. اگر شما سفارشی به مقدار ۴۰ بسته یا ۲۰ کیلو دارید، می‌توانید گز گردویی را سفارش دهید.

انواع گز بر چه اساس تعیین می‌شود؟

خرید گز 28% درصد پسته

دسته بندی گز بر اساس نوع بسته بندی

خرید گز 28 درصد

هنگام خرید گز 28 درصد همیشه دو عنوان کنار ان می‌بینید. گز لقمه ای 28 درصد یا گز اردی 28 درصد.در کل گز به دو نوع گز آردی (گز سنتی) و گز لقمه‌ای تقسیم می‌شود. این دو نوع گز هیچ تفاوتی در طعم و مواد تشکیل دهنده ندارند و تنها شیوه بسته‌بندی آن‌ها متفاوت است. اما بیشتر طرفداران گز بخاطر حس نوستالژی عاشق گز آردی هستند.

گز آردی همان گزی است که باید به تنهایی خورده شود، زیرا با اولین گاز، آرد می‌تواند روی لباس‌ها بچسبد. در گذشته از آرد در گز استفاده می‌شد، زیرا گز خاصیت چسبندگی داشت و نباید به ظروف آن چسبیده شود. همچنین، وقتی گز کمی در آرد قرار می‌گیرد، خوشمزه‌تر می‌شود. شما می‌توانید با خرید گز 28 درصد اردی می‌توانید از طریق کانال ارتباطی ما اقدام کنید.

نوع دیگر گز  که حدود ۲۰ سال است به بازار عرضه شده است، گز لقمه‌ای نام دارد. این نوع گز به منظور افزایش ماندگاری و سهولت در استفاده تولید شده است. گز لقمه‌ای بدون دردسر آرد است و همچنین ماندگاری آن حدوداً دو برابر گز آردی است. این نوع گز باعث رشد و تنوع بیشتر در بازار گز اصفهان شده است. خرید گز 28 درصد لقمه ای همیشه در صدر خرید گز بوده است.

دسته بندی گز بر اساس مغز اجیل

گز ها بر اساس نوع مغزی که در آن استفاده میشود، انواع متنوعی دارند. گز سنتی با استفاده از مغز پسته تهیه میشود. اما به تدریج، مغزیجات دیگری مانند پسته، بادام درختی، گردو و فندق نیز در تولید گز استفاده میشوند. البته منظور از خرید گز 28 درصد همان پسته است. استفاده از مغز های دیگر عمدتا به دلیل قیمت بالای پسته صورت میگیرد. قیمت پسته در سطح جهانی بیشتر از سایر آجیل ها است و با اینکه در ایران تولید میشود، همچنان گرانترین مغز به حساب می آید.

مطالعه کنید درباره‌  خرید عمده گز عید 1403

 خرید گز 28 درصد بادامی

البته گز بادام فقط در 40 درصد تهیه می‌شود  و سایر درصدها بر اساس سفارش مشتری است. خرید گز 28% بادام درختی میتواند  خوشمزه ترین تجربه یا تلخ ترین باشد. بادام کمی سفت است و اگر به صورت خام در گز استفاده شود، حس و حال یک خوراکی نرم یا مغز ترد را به شما نمیدهد. طبق تجربه تیم گز فردوس برای استفاده از بادام در گز، نیاز به فرآیندهای خاصی است که بادام را ترد میکند. بهترین نوع بادام برای استفاده در گز، بادام مامایی است که طعم بسیار بهتری دارد.

همچنین توجه کنید که ممکن است برخی از تولیدکنندگان از بادام زمینی به جای بادام درختی در تهیه گز استفاده کنند، که طعم جالبی ندارد. پیشنهاد ما برای خرید گز بادامی، استفاده از برندهای مطرح و شناخته شده است.

 خرید گز 28 درصد پسته ای

خرید گز 28 درصد

گز پسته اصیل و قدیمی با مغز پسته کرمان تهیه میشود و همچنان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین نوع گز است. افزایش قیمت پسته تأثیری در محبوبیت گز پسته ای نداشته و مردم حاضرند با مغز کمتری استفاده کنند. ترکیب اصلی گز، گزانگبین نامیده میشود و از گیاه گون به دست می آید و بیشترین همخوانی را با پسته دارد. هر نوع پسته‌ای مانند پسته اکبری، احمد آقایی، کله قوچی و آمریکایی میتواند در تهیه گز استفاده شود. اما پسته‌های کله قوچی و فندقی مهمترین پسته‌هایی هستند که در تهیه گز استفاده میشوند و طعم بهتری به گز میدهند. اگر قصد خرید بهترین گز 28 درصد پسته ای هستید فقط کافیست به فروشگاه گز فردوس مراجعه کنید.

خرید گز 28 درصد گردویی

گردو یکی از پرمصرف‌ترین مغزیجات در ایران است و در تهیه گز نیز استفاده میشود. ایران بستر مناسبی برای تولید گردو دارد و بخاطر چرب بودن، طعم خوبی با گز دارد. به دلیل قیمت مناسب‌تر گردو نسبت به پسته،خرید گز 28 درصد گردویی در حال حاضر وضعیت بهتری دارد. توجه کنید که این نوع گز به دلیل چربی گردو، مدت زمان نگهداری کمتری دارد و باید در کمتر از دو ماه مصرف شود.

مطالعه کنید درباره‌  10 خواص گز پسته‌ای و انواع ان

 خرید گز 28 درصد فندقی

خرید گز 28 درصد

فندق، مغز اصلی برای تولید شکلات های مغزدار اروپایی است. گز فندقی شامل استفاده از فندق در ترکیب با شکلات آب شده است. این مدل گز با نام شوکو گز فندقی شناخته میشود و طعم بسیار خوبی دارد. در حال حاضر، این محصول توسط تیم گز فردوس در فاز تحقیقاتی است.

پس از تکمیل روش پخت، به صورت صنعتی تولید خواهد شد و برای فروش در نمایندگی‌ها و سایت رسمی گز فردوس قابل سفارش خواهد بود. بهترین فندق‌هایی که میتوان در تهیه گز استفاده کرد، فندق ترکی و اسپانیایی هستند که قیمت بیشتری نسبت به فندق ایرانی دارند. برای سفارش عمده گز 28 درصد فندقی از طریق کانال ارتباطی ما اقدام کنید.

خرید بهترین نوع گز 28 درصد

خرید گز 28 درصد

گز فردوس یک برند معروف و با کیفیت در تولید گز است. این برند در سال ۱۳۵۱ تأسیس شده و به عنوان اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران شناخته می‌شود. گز فردوس دارای افتخارات متعددی در داخل و خارج از کشور است و در طول نیم قرن فعالیت خود نیاز به یک البوم برای افتخارات خود دارد

از جمله افتخارات مهم گز فردوس بلداجی می توان به اولین برند ایرانی که در سال ۲۰۰۳ موفق به در یافت ستاره طلایی و گواهینامه خلاقیت در کیفیت از مجمع بین المللی ژنو (BID) شد، اشاره کرد. البته گز فردوس در سال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷هم موفق به دریافت ستاره طلایی در۱۰۰QC گردید که این موفقیت بسیار بزرگ  نه تنها در کشور, بلکه در صنایع شیرینی و شکلات اسیا می‌باشد.

از مشتریان گرامی تقاضا مندیم هنگام خرید گز 28 درصد از برند گز فردوس به آرم ستاره طلایی و ۱۰۰QC این موسسه دقت نمایند. برای خرید بهترین برند گز 28 درصد از طریق لینک قرار داده شده، اقدام کنید.

خرید اینترنتی گز 28 درصد

فروشگاه انلاین گز فردوس با هدف ارائه و فروش بدون واسطه و آسان گز با کیفیت و تولید روز، خدمات خود را در سراسر ایران با حداقل زمان ارسال ارائه می‌دهد. امیدواریم که بتوانیم در شیرین کردن لحظات مهم زندگی شما نقش کوچکی داشته باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 0 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *