خرید گز | خرید گز فردوس | خرید گز بلداجی | خرید گز اصفهان

پیام مدیرعامل

امروزه استاندارد از مهمترین عوامل پذیرش یک محصول در بازار مصرف داخلی و خارجی و اطمینان خریداران است. بدون شک تحقق این امر گامی مهم در کنترل کیفیت و رونق بازار مصرف خواهد بود .
گز فردوس بلداجی از سالهای گذشته بطور متفرقه از طرف مسافرین به عنوان سوغات به بیشتر کشورهای منطقه ، اروپا و حتی آمریکا برده شده است .
هم اکنون این محصول به بعضی کشور های منطقه از جمله عربستان ، کویت ، شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس و پاکستان صادر می شود. بی گمان برنامه ریزی و افزایش صادرات این محصول با توجه به ارزش افزوده و ارزآوری آن تحول مهمی در اقتصاد بلداجی و حتی استان ایجاد خواهد کرد و بخش مهمی از مشکل فصلی بودن این کار را از بین خواهد برد.: امروزه بسته بندی مواد غذایی از مهمترین عوامل موفقیت یک محصول در بازار مصرف داخلی وخارجی است.

درپایان اینجانب از طرف شرکت گز فردوس بلداجی و مردم شریف بلداجی ضمن قدردانی از صنف محترم گزسازان امیدواریم با تلاش و کوشش پیگیر و روز افزون این صنف محترم شاهد رونق و شکوفایی بیشتر این حرفه بوده و زمینه ی رشد و توسعه روزافزون این صنعت شیرین فراهم گردد.

درباره گز فردوس بلداجی

اولین کارگاه تولید گز بلداجی در سال ۱۳۵۲در شهر بلداجی افتتاح و توسط استاد حاج غلامعلی سلطانی و بنام گز فردوس بلداجی تاسیس گردید.
شهر بلداجی در استان چهار محال وبختیاری ودر ۲۰ کیلومتری بروجن واقع شده که نامی آشنا در صنعت گز سازی در سراسر ایران می باشد.
گز فردوس تمام تلاش وهمت خود را بر این داشته تا گز با کیفیت عالی را در سبد خانوادهای ایرانی قرار دهد ,در همین راستا گز فردوس بلداجی در سال ۲۰۰۳ موفق به در یافت ستاره طلای و گواهینامه خلاقیت در کیفیت از مجمع بین المللی ژنو (BID)در سال ۲۰۰۵و۲۰۰۷هم موفق به در یافت ستاره طلایی ودر۱۰۰QCگردید که این موفقیت بسیار بزرگ در عرصه تولید گز نه تنها در کشور, بلکه در کل جهان می‌باشد .
باتوجه به موفقیت های چشمگر و جهانی شدن نام گز فردوس بلداجی، عده ای رابر آن داشته تا از این عناوین سوء استفاده نمایند به همین منظور از مشتریان گرامی تقاضا مندیم به آرم ستاره طلایی و ۱۰۰QC این موسسه در هنگام خرید دقت نمایند.

گواهینامه‌ها و افتخارات

این حرفه پیش از این در اصفهان رایج بود وگز سوغات آن شهر شمرده می شد اما امروزه گز با نام بُلداجی عجین شده است .
در حدود 57 سال پیش تنی چند از اهالی بلداجی در یکی از کارگاههای معروف گزسازی اصفهان به نام “گز سکه” به کار مشغول شدند و پس از حدود ۱۰ سال کارآموزی وکسب تجربه ، اولین کارگاه گزسازی به وسیله یکی از همین افراد در سال ۱۳۵۲ با نام گز فردوس در بلداجی – که درآن زمان روستایی بیش نبود- تاسیس گردید.
در آن هنگام هیچکس پیش بینی نمی کرد که این کارگاه کوچک و محقر که با نبودن برق و امکانات مورد نیاز ، بیشتر کارهای آن با دست انجام می شد،سنگ بنای کارگاه های بزرگ وپیشرفته و محور اصلی اقتصاد و نماد شهر بلداجی در آینده ای نه چندان دور خواهد بود.
اگر چه از سال ۱۳۵۲ تا چندین سال بعد به خاطر مشکلات فراوان و نبودن بازار مصرف ، ایجاد کارگاه های گزسازی در بلداجی بازدهی و سود چندانی نداشت ولی با اراده ، پشتکار وصداقت صاحبان کارگاههای اولیه روز به روز به شهرت ، مرغوبیت و کیفیت گز بلداجی افزوده گشت و زمینه برای راه اندازی واحدهای بعدی آماده شد،
به گونه ای که هم اکنون بیش از هفتاد واحد گزسازی در این شهر مشغول فعالیت هستند که علاوه بر رونق اقتصادی و ایجاد اشتغالاز محورهای اصلی اقتصاد این شهر به شمار رفته و نام بلداجی به همراه گز آن نامی آشنا و زینت بخش محافل و مجالس در بسیاری از نقاط کشور تبدیل شده است.
خرید گز | خرید گز فردوس | خرید گز بلداجی | خرید گز اصفهان